štvrtok 20. decembra 2012

Milý Ježiško II.

Milý Ježiško,

rok sa s rokom stretol a ja v snahe zefektívniť Ti prípravu vianočných darčekov, opäť píšem hromadný list na základe želaní vybranej vzorky študentov.
Je mi úplne jasné, že v období ekonomickej krízy v Európe, po zajtrajšku aj možno menšieho počtu obyvateľov našej planéty a tým aj menej efektívnej ekonomiky nebudeš disponovať takým množstvom financií ako inokedy. Preto rovno pripájam niekoľko návrhov na riešenie danej situácie.

Moji zlatí študenti si milý Ježiško najviac želajú:

auto- odporúčam zamestnať ich v dopravnom podniku
počítač/ notebook- myslím, že IBM v Dillí má nejaké voľné miesta 
mobil- ak nemáš výhodný kontrakt s farebným operátorom na Slovensku, tiež ich presunieme na helpdesk do Indie. Tým by sa vyriešil aj darček slúchatka
oblečenie ako ponožky, oteplovačky a pod. asi nebude treba, keďže stúpa priemerná ročná teplota, stačia plavky.
rôzne hudobné nástroje- v lete na Pohode môžu robiť pomocných nosičov pre kapely, možno im dovolia chvíľu si zahrať. Prípadne oslovíme Petra Nagya alebo Stašáka, myslím, že radi pomôžu mládeži.
zoskok padákom- tých bolo niekoľko, len neviem, či k špeciálnym jednotkám, alebo ich vezmú k výsadkárom na Slovensku, keďže armáda má malý rozpočet a musí šetriť. 

menšie, špecifické darčeky typu čokoládový lesk na pery, kulma na vlasy, kôň, lego, čaj,push-up podprsenka (victorias secret), mydlo, glóbus a mapa sveta sú myslím zvládnuteľné darčeky, ktoré sa dajú splniť, na rozdiel od jednotky z geografie, ktorá sa v želaniach vyskytovala pomerne často.

A čo si naozaj želajú? Tak ako všetky deti na svete: chvíle pokoja, radosti, koláčiky, rozprávky, lásku a sneh.
Ježiško, nič viac nám nosiť nemusíš, len to obyčajné ľudské teplo vyčaruj :)

PS: Niektorí si želali pod stromček mňa, len s tým mám menší problém- ako byť na toľkých miestach naraz a čo keď po mne potom budú niečo chcieť?

Milí moji, želám Vám všetkým krásne Vianoce.
Ľúbim Vás ako kone

zu :)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára